Jak pracuji

Ve své práci nacházím radost, energii a naplnění. Věřím, že se to projevuje i navenek :-).

Pracuji především se ženami, mám pro ně veliké pochopení. Sama jsem žena a naše příběhy jsou si tak podobné.  Laskavý a pečující přístup je mi vlastní, od prvního setkání Ti však budu důrazně opakovat, že jsi to ty a jedině ty, kdo musí převzít zodpovědnost za svůj život.

Dokáži se dostat s klientkami do velikých hloubek. Zde objevíme Tvé skutečné záměry a sny a zároveň bloky a strachy, které Ti brání je uskutečnit. Využívám kreativní koučovací metody a ty nejúčinnější terapeutické metody pro uvolnění bloků. 

Tři principy

Aby se naplno mohly rozeběhnout vesmírné zákony a ty jsi mohla lehce dosáhnout svého záměru nebo vyřešit své trápení využívám tři principy.

Tvů záměr musí být autentický, proto se noříme do hlubin Tvé duše.

Tvé podvědomí nesmí stát Tvému záměru v cestě. Proto rozpouštíme všechny bloky.

Musíš udělat první krok, tím Vesmíru ukážeš, že jsi se skutečně rozhodla. Proto nastavujeme první krok, který je s Tebou v souladu.

Všechny tři principy zajistí, že se za svým záměrem nemusíš hnát, ale že bude hezky plynout. Probudíme také Tvou intuici, abys nepřehlídla příležitosti a synchronicity, které Ti začnou přicházet.

První schůzka

Dle toho, co ti bude bližší můžeme pracovat uvnitř nebo venku v přírodě. Příroda je úžasná v tom, že jsme více spojeni se svou pravou podstatou, více naladěni na sebe samé. První schůzku si můžeme domluvit i v prostředí, které ti je blízké, třeba v tvé oblíbené kavárně 🙂

Budu ráda, když nejen vyřešíme tvou jednu konkrétní situaci, jedno téma, ale když tě naučím umění naslouchat svému nitru a odhazovat všechny bloky tak, abys to uměla ve Tvém běžném životě. Věř mi, že to budeš potřebovat 🙂

Na první schůzce zjistíme, co přesně potřebuješ a nastavíme si plán, tj počet a obsah jednotlivých sezení. Čím více aktivnější budeš, tj, některé techniky či zamyšlení si odneseš domů a budeš na nich sama pracovat mezi jednotlivými sezeními, tím bude celý proces efektivnější a rychlejší. Hned na prvním sezení začneme s prvními kroky. V rámci prvního sezení máme obě možnost se rozhodnout, že ve spolupráci chceme či nechceme pokračovat. Pokud se rozhodneme pro ukončení spolupráce, rozloučíme se a já si nebudu nic účtovat.

Mé služby

Vytvořila jsem individuální program pro ženy, které v sobě chtějí probudit ženství, svou zářivost, sexualitu, pocity bezpečí a víry v sebe sama. Zde.

Vyber si tu nejkrásnější realitu svého života, nasedni na vlnu a nech se k ní unášet. Zde.

Objev, rozvíjej a předej světu své poslání. Zde.

Individuální sezení na libovolné téma. Zde

Aktivace do kundalini reiki a posvátné sexuality. Zde.

Odhal tajemství POSVÁTNÝCH ŽEN a díky němu aktivuj svou PRAVOU PODSTATU a rozproudi ve svém životě tři oblasti –  POSLÁNÍ, LÁSKYPLNÉ VZTAHY a HOJNOST. Zde.