Individuální sezení

Milá ženo,
 
🌸  Chceš žít své poslání, láskyplné vztahy a hojnost?
 
🌸  Chceš zažívat více příjemných pocitů jako jsou radost, lehkost a vášeň?
 
🌸  Chceš uvěřit v sebe sama a žít svou autenticitu?
 
🌸  Chceš probudit své ženství, svou sexualitu a s nimi svou záři a magnetismus?
 
 
 
 
 

S nadšením provázím ženy na cestě za jejich niterními sny. Přeji si, aby našly svou vnitřní pravdu a nebály se ji žít. Být sama sebou vyžaduje odvahu. Je to pro nás něco nového, co nás rodiče ani naše společnost nenaučily.  Díky evoluci na naší planetě začíná platit nové paradigma, vše co není autentické, už nebude přežívat.

Cesta ke Tvé pravé podstatě však nemusí být dřina, ale radost a plynutí. A přesně s tímto ženám pomáhám. Propojuji kreativní koučování, aktivaci nových vibrací a uvolňovaní vnitřníci bloků, které stojí v cestě Tvým záměrům. Tím aktivujeme univerzální zákony autenticity a rezonance. Nejčastěji k tomu využívám kvantové čištění.

Představuji Ti svou vášeň, kterou je  KVANTOVÉ ČIŠTĚNÍ. 

 
Je to rychlá a efektivní metoda, kdy pomocí kvantových vln odebíráme či vkládáme informace z nebo do Tvého pole. 
 
V životě se Ti děje pouze to, co máš ve svém vnitřním nastavení. Nastavení si představ jako soubor Tvých programů, které jsi si za celý život nasbírala a podle kterých funguješ. Jaké máš nastavení, to vyzařuješ a to také přitahuješPokud chceš v životě něco změnit, musíš také změnit své nastavení. 
 
Můžeš si odříkávat afirmace a na vědomé úrovni se snažit myslet pozitivně, pokud to ale nevyzařuješ celou svou bytostí, nebude Ti to fungovat. Naopak může dojít k potlačení Tvých skutečných emocí a vytvoření bloků.
 
Pomocí kvantové vlny měníme Tvé nastavení. Vstupujeme do Tvého podvědomí a odebíráme programy, které Tě omezují, a čistíme bloky, které Ti způsobují, nepříjemné pocity a myšlenky. Právě pocity jsou důležitou kontrolkou. Pocity neodebíráme, ty jsou nám užitečné, nahlížíme pod ně a vytahujeme, co je pod nimi. Odkrývá se nám jedna vrstva za druhou a dostáváme se tak do hloubky.
 
Pokud dojde ke zhroucení programu, dojde zároveň ke změně Tvého nastavení, vyzařování a mění se Tvá realita, otevírají se ti nové a nádherné možnosti, které jsi před tím nemohla vidět. Prostor nových možností můžeme rozšiřovat i záměrně pomocí kvantových vln. Nepříjemné pocity v daném tématu mizí a Ty se dostáváš do harmonie a plynutí
 
Touto metodou lze řešit naprosto vše Tvé záměry, vztahy, práci, zdraví, strachy, potíže nebo ji lze využít pro cílevědomou práci na sobě, kdy postupně uvolňujeme jeden omezující program za druhým.

Objednávám se na sezení

Pojďme najít
Vaši životní cestu