Moje místo ve světě

Naše duše nepatří jen nám, ale také světu. Svět nemůže být úplný dokud Ty se nestaneš plně sama sebou.

Zjistíš KÝM skutečně chceš BÝT, jaké jsou Tvé dary a CO jsi přišla předat našemu světu, své komunitě. Podíváš se na to, co Ti v tom brání (jaké stíny a strachy), uvolníš je a nastavíš si první kroky na Tvé cestě.

Poslání nejsou Tvé dary, dary jsou spíše logistikou, které dopraví Tvé poslání na svět. Tak například já se zabývám hlavně koučováním, kvantovým čištěním, vytvářením růstových systémů a držením bezpečného prostoru pro ženy. To jsou všechno mé dary či schopnosti, které se neustále rozrůstají. 

Mé poslání, má mise tady v tuhle chvíli je AKTIVOVAT LIDSKÉ DUŠE, pomáhat lidem, aby lidé žili v souladu samy se sebou a jejich nejniternějšími hodnotami a svůj plný potenciál. Jako všichni jsem na cestě. Čím dále vědomě jdu, tím více se mé poslání otevírá a tak je možné, že až o sobě budu hovořit za dva roky, napíši už něco zcela jiného. Naše poslání se odhaluje se sloupnutím každé vrstvičky (bloku, uvězněné emoce) z naší duše a také s každým vědomým krůčkem, kterým mu jdeme vstříc.

Poslání také není to, že se musíš stát soukromou podnikatelkou, to je jen populární vlna, která tě může semlít v tom případě, že to není skutečně Tvoje. Může to tak být, ale také nemusí.

Tvé poslání jsi především TY, vyjádření Tvé podstaty navenek, každé Tvé slovo, každá Tvá myšlenka, je to něco, co předáváš světu ať už v podnikání, ve firmě, s kterou souzníš, na pozici, s kterou souzníš, v běžném životě, ve výchově dětí, ve vztazích. Je to něco co z Tebe vyzařuje a čím sloužíš ostatním. Čím blíže jsi své podstatě tím se Ti poslání více otevírá. Je to něco, na co je třeba se vyladit nikoli to vnutit světu.

TVÉ POSLÁNÍ PŮSOBÍ NA DVOU ROVINÁCH. ROZSVICUJE TEBE I NÁŠ SVĚT.

Na Tvé poslání si posvítíš skrze Mapu poslání, která je plná kreativních koučovacích technik. Poté se intuitivně podíváš na strachy, které Ti brání ho žít a naučíš se je čistit. Nakonec si formou hravých intuitivních technik nastavíš první kroky na cestě Tvého poslání.

Obsahuje

– 3 x  individuální provázení formou kreativního, kvantového koučovaní, kvantové terapie, mentoringu (osobní nebo online)
Mapa poslání + cvičení na domací zpracování
–  Akční plán – Tvé kroky na cestě Tvého poslání
– 1 x meditace na aktivaci Tvého poslání
 
Cena balíčku 3900 Kč + bonusy (meditace otevření Tvého srdce a transurfingová meditace pro naplnění Tvých snů)

Objednávám program Moje místo ve světě

Pojďme najít
Vaši životní cestu